קילוף יריעות ביטומניות

קילוף יריעות ביטומניות לאיטום מושלם

כדי לאטום את הגג בצורה נכונה יש צורך להיעזר בקבלני איטום עשירי ניסיון. שיטת האיטום הנפוצה ביותר בימינו לגגות בטון היא בעזרת יריעות ביטומניות, וזאת בכלל העמידות שלה והיכולת שלה לשאת גם מים עומדים. הבעיה היא שללא קילוף יריעות ביטומניות ישנות פעולה זו לא תהיה מוצלחת. אנו בנסיב חלבי בע"מ כאן כדי להסביר לכם כל מה שצריך לדעת בנושא יריעות לאיטום גגות

איך מתקינים יריעות ביטומניות?

יש לא מעט קבלני איטום גגות ברחבי הארץ אך לא כולם יספקו לכם את השירות המלא והטוב ביותר. אין ספק שעבודה נכונה עם יריעות ביטומניות היא הבסיס של הבסיס לכל קבלן איטום אל לא כל קבלני האיטום יסבירו ללקוחות שלהם את כל מה שהם צריכים לדעת ויספקו עבודה אמינה ואחראית עם כל הפעולות המקדימות, גם אלו שהלקוח לא יודע. היריעות הביטומניות חייבות להיות מולחמות אל שטח הגג וכך הן יהיו עמידות לאורך זמן ויוכלו להגן על גג הבטון של הבית מפני חלחול מים. אנו בנסיב חלבי בע"מ מבצעים זאת במקצועיות ובאמינות, אך לא לפני שהגג ערוך ומוכן לכך.

לפרטים אודות קילוף יריעות ביטומניות ולהצעת מחיר התקשרו ונשמח לעמוד לשירותכם 072-3228246

קילוף יריעות ביטומניות

איך מכינים את הגג להלחמת היריעות?

כדי שהיריעות הביטומניות יולחמו על שטח הבטון של הגג יש צורך לנקות אותו ביסודיות כדי שלא ייכלא מתחתיו לכלוך ובטח לא רטיבות, שיכולה להגיע משטיפת הגג. זו הסיבה שיש לייבש אותו היטב ומומלץ לבצע את האיטום בקיץ. עם זאת, אחת ההכנות החשובות והבסיסיות ביותר שלעתים לא מתבצעת בצורה מלאה היא הסרת שכבות האיטום הישנות כולל הסרת יריעות ביטומניות ישנות יותר. קילוף יריעות ביטומניות הוא עניין הכרחי כי היריעות הביטומניות החדשות לא יוכלו להיות מולחמות אל שטח הבטון של הגג אם יש עליו יריעות ישנות.


כיצד מתבצעת קילוף יריעות ביטומניות?

קילוף היריעות הביטומניות חייב להתבצע על ידי קבלן האיטום, וכשאתם בוחרים בנו בנסיב חלבי בע"מ אתם יכולים להיות בטוחים שאתם לא צריכים לוודא זאת כי אנו מבצעים את הכול מהכול. הקילוף מתבצע בצורה מדויקת כאשר יש צורך להשתמש בשפכטל שיגרד את היריעות תוך כדי שימוש בחומרי שונים שינתקו את היריעות משטח הגג, הרי ההלחמה של היריעות אינה מתבצעת בקלות, אם הן הולחמו היטב. הקילוף לוקח זמן מה אך כשמדובר במקצוענים שלנו בנסיב חלבי בע"מ, תהיו בטוחים שגם חיסכון בזמן הוא לא חיסכון באיכות!


לבחור נכון וליהנות לחורפים רבים

הבחירה בצוות האיטום שיאטום את גג ביתכם אינה בחירה פשוטה וגם כאשר נראה כי הלחמת יריעות ביטומניות כולל כל שלבי ההכנה, כולל קילוף יריעות ביטומניות ישנות, היא משימה פשוטה, לא כך הדבר. יש תקלות רבות שיכולות לקרות אך לא לצוות מנוסה ומקצועי כמו שלנו בנסיב חלבי בע"מ. כשעובדים בצורה שקולה ומחושבת והטובה של הלקוח תמיד עומדת בראש סדר העדיפויות, כל עבודת איטום נגמרת בהצלחה מלאה! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!