קבלן איטום

קבלן איטוםישנם מקרים לא מועטים שבהם אנשים לא פועלים כשורה כאשר הם בוחרים לטפל בגג הבית שלהם או שכתוצאה מזמן רב שחלף, הגג לא נמצא במצב אופטימלי ויש בו חורים שעלולים להוביל לנזילה. אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם עושים כל מה שצריך על מנת למנוע דליפה של נוזלים בחורף, פניה אל קבלן איטום זה משהו שעליכם לשים בראש סדר העדיפויות.

קבלן איטום מנוסה יוכל לאטום את גג הבית שלכם ולסייד אותו מייד לאחר מכן, ולעשות זאת בצור המקצועית ותוך כדי התחשבות בצרכים הספציפיים שיש לכם. כך שאתם רק צריכים לוודא שאתם לא מוותרים על השירותים הללו ועושים כל מה שצריך על מנת לקבל את שירות מצוין בכל המובנים.

אם אתם לא רוצים להגיע לחורף לא מוכנים, תעשו לעצמכם טובה ותבדקו כבר בזמן הקרוב מהו סוג האיטום המתאים לגג שלכם ותפעלו ללא דיחוי. תזכרו שהתקופה הטובה ביותר לפעול היא עוד לפני שמגיע החורף, כך שלא יהיה צורך לעבוד במזג אוויר שבו יש גשמים לעתים קרובות כמובן.

אילו עבודות קבלן איטום יכול לעשות?

  • איטום ביריעות ביטומניות – האפשרות הזו נחשבת לאופציה מצוינת בעבור אלו מכם שרוצים פתרון מוכח ויעיל שיוכל להחזיק מעמד שנים רבות. לאחר השימוש ביריעות הביטומניות מסיידים את הגג על מנת למנוע חדירה של חום לתוך פנים המבנה.
  • איטום בזפת חם – אם אתם רוצים לאטום את הגג במחיר שיהיה כמה שיותר נוח, אז האופציה של איטום בעזרת זפת חם זה משהו שיהיה כדאי לכם לשקול ברצינות. בדרך כלל איטום מהסוג הזה דורש תחזוקה לעתים קרובות, אם כי זה חשוב לדעת שהדבר החשוב ביותר זה לבחור במקצוענים שיוכלו לעשות אתה העבודה על הצד הטוב ביותר.
  • איטום בהזרקות – במידה ורוצים לאטום אזורים ספציפיים, אז איטום בהזרקות זוהי טכניקה שיכולה להתאים בצורה לא רעה בכלל. כמובן שצריך להתייעץ עם קבלן איטום על מנת להבין טוב יותר האם זוהי אפשרות שמתאימה במקרה שלכם.
  • איטום בחומר אקרילי – רוצים ללכת על אפשרות אלטרנטיבית לאיטום הגג, על פני האופציות הקלאסיות שהן איטום בזפת או יריעות ביטומניות? אם אתם מחליטים לפנות אל קבלן איטום שיעשה את העבודה שלו, יהיה כדאי לכם לשקול ברצינות את האפשרות של איטום בחומר אקרילי, אשר יכול להתאים במקרים רבים.

חשוב לעשות גם את עבודת הסיוד

בחירה בסוג האיטום שהקבלן יעשה לגג שלכם זה השלב הראשון, אבל לאחר מכן עליכם לשים לב שאתם עושים כל מה שצריך על מנת להבטיח שעבודת הסיוד תוכל להתבצע על הצד הטוב ביותר. כך תוכלו להבטיח שלא תצטרכו לסבול מהחום שיחדור לגג. הסיבה לכך היא שצבע לבן שעושים בו שימוש בעבודת הסיוד לא גורם לחדירה של חום כמו צבע שחור.

יש לא מעט טכניקות שונות לבצע את עבודת הסיוד והיא תלויה במידה רבה בסוג האיטום בגג שלכם, כך שאתם צריכים לבחור במקצוענים שיוכלו לעשות את הצעד הנכון ולעשות שימוש בטכניקה המתאימה על מנת שהעבודה תוכל להתבצע על הצד הטוב ביותר בסופו של דבר. זה ללא ספק יהיה קריטי למדי בשבילכם במובן הזה.

בחירה במקצוענים שיסיידו את הגג שלכם זה בוודאי הדבר הנכון בשבילכם לעשות מיד לאחר עבודת האיטום, והרי שאתם מבחינתכם רק צריכים לפנות כבר בזמן הקרוב אל מומחים שיוכלו להציע לכם את השירותים הרלוונטיים. העבודה כולה לא צריכה לקחת יותר מידי זמן.

תנו למקצוענים לעשות את העבודה

בין אם מדובר על עבודת האיטום ובין אם סיוד, תמיד יהיה כדאי לכם לפנות אל קבלן איטום ולא לנסות לעשות זאת בעצמכם. יש לא מעט פרטים טכניים שצריך להכיר וידע מקצועי שצריך להחזיק בו על מנת לבצע את העבודה בצורה מוצלחת, והאפשרות הטובה ביותר בשבילכם תהיה לתת למקצוענים לעשות את העבודה שלהם.

כמובן שיש לא מעט קבלני איטום שמציעים את השירותים שלהם בתחום, והרי שאם אתם כבר מחליטים לבחור בשירותיו של קבלן איטום ספציפי, עליכם להיות בטוחים לפני הכול שהוא יוכל להציע לכם שירות מהימן, אחראי ומקצועי במחיר הוגן. כך שתוכלו להיות מרוצים ממנו בכל ההיבטים.

אנו בנסיב חלבי מחזיקים בניסיון עתיר שנים ומבינים בדיוק את צרכי הלקוחות שלנו. כך שאם גם אתם רוצים להפוך ללקוחות מרוצים שלנו, אנו עומדים פה לשירותים ונשמח ללוות אתכם מתחילת התהליך ועד סופו. ביחד אתנו כל התהליך יהפוך להיות הרבה יותר פשוט בשבילכם ולא תאלצו לבחור קבלן איטום שלא תסמכו על רמת המקצועיות שלו.

מעוניין באיטום ברמה שלא הכרת?​

להזמנת פגישת ייעוץ ללא התחייבות