עבודות איטום

עבודות איטום

ביצוע של עבודות איטום מצריך מכם לפנות אל מקצוענים שיוכלו לבחון את מצב הגג שלכם, להעריך את סוג האיטום הרצוי, לבצע את העבודה בסטנדרט גבוה ולאחר מכן לסייד את הגג. כמובן שאת כל העבודה הזו צריך לבצע קבלן איטום שמחזיק בתעודות הנדרשות ממנו כחוק, וזאת בנוסף לעבודה בהתאם לתקנים הנדרשים.

יש לא מעט קשיים שעלולים לצוץ כאשר מדובר על ביצוע של עבודות איטום, שכן גגות יכולים להיות עשויים מחומרים שונים, והרי שזה יהיה קריטי לתת לאנשי מקצוע מנוסים לבחון את הגג שלכם במטרה להבין בדיוק מהי דרך האיטום האופטימלית, על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר.

אם אתם רוצים להגיע מוכנים לחורף הקרוב, תוודאו שאתם בוחרים בשירותים של נסיב חלבי ובניו, אשר מתמחים בביצוע של מגוון עבודות איטום, ולאורך השנים תמיד מקפידים על מתן שירות מקצועי ואדיב ללקוחות. בחירה בשירותים של נסיב חלבי ובניו ללא ספק תעניק לכם שקט נפשי וידיעה שאתם פשוט בוחרים נכון.

אילו עבודות אנו מבצעים?

  • זיפות וסיוד גגות – זוהי השיטה הנפוצה ביותר לאטום גגות, וניתן גם לעשות זאת בתוך פרק זמן קצר. עלות של עבודה כזו נחשבת למינימאלית מבחינת החומר שעושים בו שימוש, אם כי צריך לבחון את גודל הגג שיש לאטום כדי שתוכלו לקבל הצעת מחיר מדויקת.
  • איטום גגות עם יריעות ביטומניות – השימוש ביריעות ביטומניות נחשב לאפשרות מצוינת בעבור אלו מכם שרוצים לאטום את הגג עם חומר שיוכל להחזיק מעמד שנים רבות ונחשב לעמיד במיוחד. תנו למקצוענים של נסיב חלבי ובניו לאטום את הגג שלכם ולא תצטערו על כך.
  • חומרים אקריליים והזרקות – אפשרויות אחרות לאיטום הגג הם שימוש בחומרים אקריליים שמיועדים לעבודות איטום ובין היתר גם הזרקות. כך ניתן לטפל באזורים ספציפיים בגג או במבנה ולבצע עבודה מקצועית בתוך זמן קצר.
  • איטום חללים רטובים – אנו בנסיב חלבי ובניו מתמחים בין היתר באיטום של בריכות, חדרים רטובים, מאגרי מים ואזורים עם נזילות. כך שאם אתם נאלצים להתמודד עם בעיה שקשורה ברטיבות ונזילות, אנו הכתובת בשבילכם, ונשמח לעזור לכם כבר בזמן הקרוב.

נסיב חלבי ובניו – עבודות איטום ובידוד

אל תשאירו את הגג או המבנה שלכם במצב רעוע ותזכרו שאם אתם רוצים לטפל בנזילות, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת תהיה על ידי פניה אל קבלן איטום מנוסה שמחזיק בניסיון של שנים רבות בתחום. כך תדעו שאתם מקבלים שירות מקצועי.

אם אתם חושבים שאחד האזורים בביתכם לא נמצא במצב אופטימלי והוא צריך לעבור עבודת איטום או בידוד, אז אל תתנו לזמן לעבור בלי מעש ותוודאו שאת פשוט בוחרים לפנות אלינו בנסיב חלבי ללא היסוס, ואנו כבר נוכל לעשות כל מה שצריך על מנת להעניק לכם את המענה המושלם.

התהליך כולו מתחיל בכך שתספרו לנו איזו עבודה תרצו שנבצע, אנו נגיע ישירות אליכם, נבדוק את המקום ונגיש לכם הצעת מחיר. לאחר שנעשה זאת, במידה ותסכימו להצעת המחיר, נוכל להתקדם הלאה ולבצע את העבודה בתוך זמן קצר ובמקצועיות. רוצים להזמין את השירותים שלנו כבר בזמן הקרוב? השאירו את הפרטים שלכם ונעמוד לשירותכם.