מדה מתפלסת

מהי בדיוק מדה מתפלסת, ומה התפקיד שלה בתהליכי בנייה?


אם אתם נמצאים כאן, בהחלט יתכן ששמעתם את המושג מדה מתפלסת, ולא הבנתם בדיוק במה מדובר ומה התפקיד של החומר הזה עבור עבודות בניין שונות בעולם המודרני. העובדה הזאת מעניינת במיוחד, לאור העובדה שמדובר בחומר שנמצא כמעט בכל מבנה מודרני באשר הוא, בדגש על מבנים גדולים ומרחבים גדולים, כמו מרחבי עבודה, מרכזים ציבוריים ובתים פרטיים רבים. בתור התחלה, נסביר כי מדובר בחומר שהתכלית שלו מובנת מעצם שמו – מדובר בחומר שתפקידו הוא פילוס, כלומר יישור. למעשה, מדובר בחומר שבו אנחנו משתמשים מתחת לשכבת הריצוף שאותה אנחנו מקימים בבניינים ובמרחבים שונים, ותפקידו לוודא שהרצפה אכן ישרה לחלוטין בטרם אנחנו מעלים עליה את הריצוף הקבוע. לכן, מדובר בחומר חשוב במיוחד עבור תהליכי בנייה שונים – ונבין בדיוק כיצד משתמשים בו.


לפרטים נוספים על מדה מתפלסת ולהצעת מחיר צלצלו אלינו למספר 072-3228246


כל מה שאתם צריכים לדעת על עבודות מקצועיות עם מדה מתפלסת

  • איך עובדים איתה? עבודה עם מדה מתפלסת היא תהליך פשוט יחסית עבור מי שמיומן בכך, אבל חשוב לדעת בדיוק כיצד לעשות דברים נכון. החומר הוא למעשה חומר אבקתי, שתהליך היישום שלו כולל ערבוב עם מים. את המדה מיישמים בשכבה יחסית דקה שלא עולה על 30 מילימטרים, ולאחר מכן מערבבים עם מים ונותנים לחומר להגיע למצב של שיווי משקל – כלומר למצב שבו הוא מיושר ולמעשה מתפקד כפלס אפקטיבי של הרצפה. לאחר מכן נותנים לה להתייבש זמן לא ארוך במיוחד, שיגיע לכל היותר ל-24 שעות. לאחר ייבוש המדה, ניתן ליישם עליה כל שכבת ריצוף באשר היא, והעמידות הגבוהה שלה מקנה לנו יתרונות רבים בתכנון של המרחב לשנים רבות קדימה.
  • מה עוד צריך לדעת? ישנן לא מעט אפשרויות בכל מה שנוגע לעבודה עם מדה מתפלסת, והדגש הוא לגבי האפשרויות השונות של החומר עצמו. כך, ניתן לדוגמה לבחור באפשרות של מדה מתפלסת דקורטיבית – כזו שיכולה לשמש בתור שכבת ריצוף בפני עצמה. מעבר לכך, ישנן רמות איכות שונות של החומרים בתחום, וחשוב לבחור בחומר בעל עמידות גבוהה שמתאים עבור סוגי רצפות שונים במידה ואתם רוצים את הטוב ביותר. עוד דגש חשוב ביותר שעליכם לדעת, הוא שלמרות שמדובר בעבודה שנחשבת ללא מאוד מסובכת – חשוב מאוד לפנות לאנשי מקצוע מיומנים לביצוע שלה, בכדי לוודא שהרצפה מיושרת בצורה המקצועית ביותר עם החומרים המתאימים לכך ועם מיומנות מקצועית שלא משאירה מקום לטעויות.


נסיב חלבי – פתרונות מתקדמים לכל סוגי הלקוחות

בכדי להבטיח שאתם לא משאירים מקום לטעויות, אתם צריכים קבלן ברמה הגבוהה ביותר לעבודה עם מדה מתפלסת. כעת, הגעתם למקום הנכון – אצלנו בנסיב חלבי עובדים עם חומרים ברמה הגבוהה ביותר, מתאימים את עצמנו לצרכים של כל לקוח באופן ספציפי, ומבצעים כל עבודה בצורה מיומנת שלא משאירה מקום לטעויות או לספק. קראו גם על איטום גגות מרוצפים >


אנחנו מחכים לשמוע מכם כדי להתחיל לאטום כבר ממחר ולספק לכם סטנדרט חדש של איכויות שלא הכרתם!