יריעות ביטומניות

יריעות ביטומניות בחיפה, בצפון ובכל הארץ

יריעות ביטומניות הפכו להיות שם נרדף לאיטום גגות אך השירות שתקבלו מאיתנו יוכיח לכם כמה דברים לא ידעתם ואיזה מזל שלא טעיתם בבחירה. לקחת יריעה ולהלחים אותה כל חובבן יודע, אך לספק פתרון מקיף ומותאם לכל גג וגג עם מחשבה מעבר, זו נחלתם של המומחים והמנוסים ביותר. אחרי 50 שנות ניסיון אתם יכולים להבין מדוע נסים חלבי בע"מ היא החברה המובילה בתחום וזה הזמן שלכם להתקשר ולספק לגג שלכם את הטוב ביותר!

הכרה רחבה בכל הארץ עם מגוון לקוחות שלא טועים

איטום ביריעות ביטומניות

איטום גגות ביריעות ביטומניות בחיפה ובצפון כמו שמעולם לא הכרתם

  • כשאתם בוחרים במקצוענים של נסים חלבי בע"מ אתם יודעים שהיריעות שיגיעו אליכם לגג הן היריעות התקניות והכי טובות שיש. למעשה, חובבנים רבים בעולם האיטום מנצלים את חוסר הידע כדי לספק לעצמם רווחים גדולים יותר אך אצלנו האמינות והשקיפות היא מעל הכול. רק יריעות איכותיות וחדשות מותקנות בצורה הכי יסודית וסבלנית שיש.
  • אצלנו אין קיצורי דרך. אם אתם צריכים איטום גגות בחיפה או זיפות גגות בחיפה אנחנו שם כדי להכין אותו באופן מלא. כל פרט ולו הקטן ביותר אנו נדע לבצע באופן מלא כולל הסרת האיטום ההרוס, הכנת הגג עם שכבת קישור במידת הצורך וכמובן התאמה לכל תנאי השטח.
  • אנחנו לוקחים אחריות על הפעולות שאנו מבצעים, דבר שיכול להישמע לכם כמובן מאליו אך הוא ממש לא, בעיקר לא בתחום האיטום. בדיקות תקינות מקיפות לאחר ביצוע האיטום ואחריות לשנים קדימה כדי שתדעו שיריעות ביטומניות של נסים חלבי בע"מ יספקו את העבודה בלי התחכמויות או תירוצים.

אנו בנסיב חלבי ובניו לוקחים אחריות על כל הפעולות שאני מבצעים ומשתמשים בחומרי גלם איכותיים בלבד ולא מתפשרים על פחות !! אז אם גם אתם מעוניינים באיטום עם יריעות ביטומניות איכותיות ואוטמים מקצועיים התקשרו אלינו למספר 072-3228246 ונשמח לעמוד לשירותכם

למצוא בעל מקצוע שיתקין אצלכם בגג יריעות ביטומניות בחיפה ובצפון לא תהיה לכם בעיה למצוא, אך למצוא בעל מקצוע שיאטום את הגג בצורה מקיפה ויסודית כך שתבינו את כל שלבי התהליך, לא תהיו מוטרדים מנזקי רטיבות בשנים הבאות, תקבלו שירות אדיב והולם כמו שאתם מצפים ובנוסף לכל אלו גם תיהנו ממחירים נוחים.

איטום ביריעות ביטומניות

לבחור נכון בשביל שקט נפשי לשנים ארוכות

בפעם הבאה שאתם רוצים לבחור בחברת איטום שתספק לכם את הטוב ביותר אתם כבר יודעים מי החברה המובילה שתיתן לכם מעל ומעבר. לא פשוט לאטום את הגג בצורה איכותית, גם לתת שירות אישי וצמוד וגם להתמודד עם תנאי שטח משתנים ובנוסף לספק מחירים משתלמים שאין להם תחרות אך טלפון אחד אלינו ותראו איך אתם מקבלים את הכל בעסקת חבילה.

אין ספק שאיטום עם יריעות ביטומניות הוא האיטום הטוב ביותר שהגג שלכם יכול לקבל אך למעשה בלי עבודה מקצועית ויסודית יש דברים שיכולים להתפספס בדרך, אך לא לחברה שפועלת בתחום משנת 1966. ראינו כבר הכול ולקוחות רבים יעידו, וזה הזמן שלכם להיווכח בעצמכם.

 

פנו אלינו לטלפון 072-3228246 עוד היום
והאוטמים שלנו יתחילו לבצע את העבודה כבר ממחר!