חידוש בידוד הגג עקב דליפת מי גשמים

איך לאיטום באופן יעיל את הגג?

הנחת איטום על גג חדש היא משימה חשובה מאוד אך שונה מאוד מחידוש איטום. חידוש איטום היא פעולה שיכולה להיות רוויה בלא מעט טעויות בעיקר אם תבחרו בקבלן איטום לא מנוסה. זה בדיוק הזמן שלנו בנסיב חלבי בע"מ לספר לכם כיצד מבצעים חידוש איטום על הצד הכי טוב שיש.

 

למה צריך לחדש את האיטום?

אין ספק שאיטום גגות איכותי יכול להיות עמיד לשנים רבות אך בסופו של דבר כל דבר מגיע לסיומו, כולל היריעות הביטומניות או זיפות הגגות שביצעתם לפני כמה שנים. היעילות של שכבות האיטום יורדת עם השנים. חידוש בידוד בגג יכולה להיות נחוצה אחרי שהגג נהרס, יכול להיות שהשכבה כבר סובלת מבלאי משמעותי ויכול גם להיות ששמתם לב שיש דליפה. הדליפה בגג יכולה לקרות בגלל כמה גורמים אשר אחד מהם הוא פשוט איכול טבעי של השכבה ואי היכולת הטבעית שלה לחסום את מעבר המים.

כיצד מתבצע חידוש בידוד בגג?

אז הגענו למסקנה שצריך לחדש את האיטום אך מדוע חידוש בידוד בגג היא פעולה מורכבת יותר? בסופו של דבר מדובר בהנחת שכבת איטום נוספת אך הבעיה היא שיש שכבת איטום קיימת על הגג ולכן יש צורך תחילה להסיר אותה. יכול להיות ששכבת האיטום החדשה שמעוניינים להניח אינה מתאימה לשכבת האיטום הישנה, כיוון שמדובר בשתי משפחות חומרים שונות כמו למשל הביטומנית לעומת האקרילית.
 

כמו כן, יש צורך לתקן את כל נזקי האיטום ולשאול האם יש צורך להסיר את כל השכבות או רק חלק מהגג וכך יהיה ניתן לחסוך בעלויות. התיקון יכול להיות שונה מאוד מגג לגג בעיקר בגלל שיש חומרי איטום שונים שיושמו עליו. אם מדובר ביריעה ביטומניות ניתן להסיר את היריעה ולהלחים חדשה, לעומת טיפול בנזילה בגג שנאטם בזיפות גגות שמצריך זיפות מחודש באותו האזור והכנה מורכבת יותר.

 

במה חשוב להתחשב בחידוש איטום?

חידוש איטום היא אמנם משימה שיכולה להיות פשוטה מאוד לצוות מקצועי אך היא יכולה להיות מסובכת מאוד לקבלני איטום חובבנים. כדי שאתם תקבלו את הטיפול הכי טוב שיש אתם חייבים שיהיו לצדכם קבלני איטום מקצועיים ומנוסים שכבר עסקו לא מעט פעמים בחידוש איטום בכל סוגי הגגות. חשוב לזכור שלא כל גג יוכל לקבל את אותו האיטום וגם לחידוש יש לעתים דרישות אחרות מאותו לקוח בשל פרמטרים של עמידות או תקציב. קבלן איטום גגות מקצועי ויסודי צריך להתחשב בהכל והצוות שלנו נסיב חלבי יעמוד במשימה בהצטיינות כמו תמיד.
 
חידוש בידוד בגג וחידוש איטום בכל סוגי הגגות אתם יכולים לקבל אצלנו על הצד הכי מקצועי שיש. כל פעולה תמיד תהיה כרוכה באחריות מלאה והשירות שלנו הוא דבר יוצא דופן שעוד לא ראיתם. פנו אלינו עוד היום ותגלו שאין ממה לדאוג בפעם הבאה שיש צורך לחדש את האיטום!

מעוניין באיטום ברמה שלא הכרת?​

להזמנת פגישת ייעוץ ללא התחייבות