זיפות גגות

זיפות גגות במחירים משתלמים

החורף כבר מגיע ואתם רוצים להתכונן אליו על הצד הטוב ביותר? מעוניינים לקבל גם שירות טוב, גם חומרים איכותיים ותקניים וגם מחירים משתלמים שנוחים לכל אחד? מעוניינים בחברה שנותנת לכם ערך מוסף לפעולת זיפות גגות ולא מבצעת את מה שכולם עושים לפי הספר? אנחנו בנסים חלבי ובע"מ נותנים לכם שירות שלא הכרתם. האמצעים המתקדמים והיצירתיים שלנו ימצאו פתרונות הולמים לכל מתאר ולכל סוג איטום ואתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולראות בעצמכם!

נסיב חלבי כאן לעשות לכם זיפות גגות מקצועי ואיכותי ואיטום גגות מושלם עם עשרות שנות ניסיון ומניעת הבעיה מהשורש, שיבטיח לכם שקט נפשי לאורך שנים התקשרו אלינו ואנו מבטיחים מענה מקצועי ופרטני, זמינות מידית והצעת מחיר טובה ביותר 072-3228246

זיפות גגות לחורף ולכל השנה מעולם לא היה פשוט יותר

זיפות גגות היא אחת הפעולות הכי נפוצות שיש ולמעשה הזפת תופסת מקום נכבד ברוב הגגות בארץ. הזפת היא חומר קשה במיוחד אך חימום שלה הופך אותה לצמיגית וזו בדיוק הסיבה מדוע הגג שלכם יכול לקבל אטימה הולמת. עם זאת, לא כל בעל מקצוע מתחום האיטום יבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ולכן אסור להתפשר. אנו בנסיב חלבי בע"מ נעניק לכם את האיטום הכי טוב שיש כאשר מעבר לזיפות הגג נהיה שם בשבילכם לכל השלבים שיש לבצע.

למה לבחור בנו?

  • זיפות גגות היא משימה קלה רק כשמבצעים אותה מקצוענים. אנחנו גורמים לזה להיראות פשוט כי אחרי 50 שנות ניסיון כל אחד שעובד בחברה יודע בדיוק מה הוא צריך לבצע כדי שהלקוח ייהנה מעבודה מקצועית שהוא יקבל רק אצלנו.
  • אנו עובדים רק עם חומרים איכותיים ותקניים. לא תמצאו אצלנו מהילות או תערובות משונות למיניהן כי האיכות של החומר היא איכות החיים שלכם בשנים הבאות ואנו בנסיב חלבי משתמשים בחומרים איכותיים וחזקים אשר הוכיחו את עצמם לאורך שנים בלבד!.
  • אנחנו לא רק אוטמים, אנחנו גם מסבירים. ליווי וייעוץ לאורך כל הדרך כדי שתהיו חלק שיתופי מהפעולה. כמה זפת צריך למרוח, מה הבעיות בגג ולמה צריך לשים לב, זו העבודה היסודית שהיא שגרה בשבילנו.

ניסיון של 50 שנה בזיפות גגות במקצועיות

חברתנו נסיב חלבי בע"מ קיימת מאז 1966 עם ניסיון רב וידע עצום, עשינו מגוון פרויקטים ענק עם המלצות חמות למקומות כגון אוניברסיטאות, ביטוח לאומי, קניונים, אצטדיונים ועוד, כך שאפשר להבין את הפלוס של הניסיון שלנו וכמובן את מיטב הלקוחות שלנו במעגל שרק הולך ומתרחב עם השנים. תנו לנו את ההזדמנות להכניס אתכם למשפחה חמה ואוהבת שדואגת שכל גג יקבל את הכי טוב שיש, כאשר גם חברות גדולות וקטנות, לקוחות פרטיים ועסקיים, מבני תעשייה ומוסדות ציבוריים וכמובן קבלנים שעובדים איתנו יודעים מדוע הבחירה בנו היא תמיד הטובה ביותר.

אתם מוזמנים לפנות אלינו לטלפון 072-3228246 ולהתרשם עוד היום מהו שירות מקצועי עוד מהשיחה הראשונית. ייעוץ וליווי לאורך כל הדרך ושיתוף בכל הלבטים וההחלטות שנחליט לקבל כדי לספק לכם זיפות גג מושלם.

מבצע

איטום גגות בחיפה בתנאי מבצע לתושבי חיפה והסביבה התקשרו עוד עכשיו לטלפון 072-3228246

אנחנו מחכים לשמוע מכם כדי להתחיל לאטום כבר ממחר ולספק לכם סטנדרט חדש של איכויות שלא הכרתם!