איטום מקלטים

במציאות של ימינו חשוב מאוד לשמור ולתחזק מקלטים כך שיהיו מוכנים תמיד בשעת הצורך. אך מהצד השני, מדובר בעבודה סיזיפית עבור יעד לא מוגדר. ולכן רבים הפיתויים להשתמש במקלט כשטח אחסון או פשוט לסגור את המקום ולשכוח מקיומו. כמובן שזהו פתח לצרות, במיוחד כאשר לא מקפידים מדי פעם לעבור ולבדוק מה מצב המקלט, מאחר ואחד הנזקים
הנפוצים ביותר הם חדירה של מים. זוהי בעיה רצינית, ואנחנו כאן כדי לעזור לכם למנוע אותה או להתגבר עליה.

עוד פרוייקט מוצלח של הכנת מקלטים בדרום הארץ באמצעות איטום בהזרקות פוליאוריטניות על ידי צוות מקצועי בעלי ותק וניסיון.

התקשרו עכשיו לאיטום עם הצפה מכוונת, כדי לבדוק את יעילות ואפקטיביות האיטום 072-3228246


מהו מקור הבעיה?

למעשה חדירה של מים יכולה להיגרם בגלל שתי סיבות. האחת היא בעקבות פיצוץ של צינור מים של המקלט עצמו או אפילו סתם צינור שעובר ליד. לרוב המים יחלחלו לתוך הקירות, יגרמו להתנפחות שלהם ולהרס הטיח והצבע, התפתחות של עובש ובטווח הארוך ממש יפגעו בקונסטרוקציה של המבנה ויחלישו אותו.


הגורם השני הוא מי הגשמים. מאחר והמקלט ממוקם תמיד מתחת לפני האדמה, הגשם יכול לחדור דרך פתחים שלא נאטמו כראוי, או לחלחל סביב המבנה ולחדור דרך קירות שאינם אטומים מספיק. בשני המקרים יכול להיגרם נזק חמור שימנע את הכשירות של המקלט.

 

איטום בהזרקה מבצעים בצורה המקצועית ביותר עם נסיב חלבי

מחפשים איטום בהזרקה בחיפה ובכל הארץ? נסיב חלבי יספק לכם את השירות המקצועי ביותר בתחום. פנו אלינו ונגיע לפתרון האיטום המתאים ביותר והרלוונטי ביותר לצרכים שלכם. אנחנו עובדים רק עם החומרים האיכותיים ביותר, ועם אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר, בכדי להבטיח לכם מרחב אטום לאורך זמן.


אלו הן הסיבות שבגללן חשוב מאוד להקפיד על איטום מקלטים, כבר בשלב הבנייה אך גם כתחזוקה יזומה לאורך השנים.

 

כיצד פותרים את הבעיה?

הדרך היעילה ביותר היא מניעה, הן בשלב הבנייה והן על ידי תחזוקה של קבלני איטום מקלטים. אך לעיתים תקלות קורות, והצפה של המקלט מתרחשת בצורה לא צפויה. במקרה כזה חשוב להבין קודם כל מהו מקור הבעיה ומהיכן המים חודרים. במידה והגורם הוא פיצוץ בצינור כמובן שצריך קודם כל להזמין אינסטלטור לתיקון או החלפת הצנרת, ובמקביל להתייעץ עם קבלן איטום ולבדוק אילו עבודות צריך לבצע.


יש היום בשוק מגוון רחב של פתרונות לאיטום, וההחלטה באילו פתרון להשתמש תלויה קודם כל במקור הבעיה, אך גם בתנאי השטח ובסיכוי לחזרתה של הבעיה. לכן כאשר אתם מחפשים קבלני איטום מקלטים, חשוב לפנות לקבלן בעל ניסיון רב בתחום, כדי שתוכלו לקבל את השירות הטוב והמקצועי ביותר.

 

מדוע כדאי לפנות לנסיב חלבי?

התחלנו להעניק שירות כבר בשנת 1966, ועד היום צברנו אינספור שעות עבודה וניסיון במגוון רחב של פרויקטים, קלים ומורכבים כאחד. אנו מקפידים כל הזמן להתעדכן בחידושים בענף, כדי שנוכל להציע לכם את פתרונות האיטום המקצועיים והמתאימים ביותר. החל מסקירה של המבנה ואיתור מקור הבעיה, שימוש בשיטה המתאימה ביותר, ועד ביצוע של העבודות בצורה קפדנית.


החשיבות של איטום מקלטים בצורה מקצועית היא כל כך גדולה, מאחר ובשעת חירום המקלט צריך להיות מוכן במהירות, ואין את הזמן להתחיל לפתור בעיות כגון רטיבות ונזילת מים. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, בין אם אתם זקוקים לתחזוקת האיטום הקיים ובין אם בפתרון של נזילת מים.