איטום מאגרי מים

יש איטום בסיסי ויש איטום מתקדם, יש איטום מהיר וחסכוני ויש איטום קפדני עד הפרט האחרון, יש איטום של כל חברה אחרת בארץ ויש איטום של חברת נסיב חלבי ובניו בע"מ! איטום גגות שטוחים, איטום גגות קלים, איטום מחסנים, איטום חניונים תת קרקעיים, איטום מאגרי מים ואיטום בסנפלינג, הם רק רשימה קצרה של כל השירותים שאנו מוזמנים להציע לכם עוד היום!

אנו בנסיב חלבי ובניו לוקחים אחריות על כל הפעולות שאני מבצעים ומשתמשים בחומרי גלם איכותיים בלבד ולא מתפשרים על פחות !! אז אם גם אתם מעוניינים באיטום עם יריעות ביטומניות איכותיות ואוטמים מקצועיים התקשרו אלינו למספר 072-3228246 ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

איטום מאגרי מים מכל הסוגים

איטום מאגרי מים הוא אחד מסוגי האיטום החשובים ביותר שיכולים להתבצע ולמרות שהמגזר הפרטי לא תמיד מכיר אותו, הוא נפוץ מאוד ברחבי הארץ החל ממאגרי מי שתייה, בריכות שחייה ציבוריות, בריכות דגים ועוד.

איטום זה דורש עבודה מקצועית חסרת פשרות באיכויות הכי גבוהות שיש וזה בדיוק הזמן להרים אלינו טלפון ולקבל את הטוב ביותר. בחברתנו שירות אדיב ואיכותי, מקצועיות עשירה בניסיון וגם מחירים הולמים, זה הזמן להיות עוד לקוח מרוצה ולהיכנס למשפחה של חברת האיטום המובילה בארץ.

 

האיטום שיפתור את כל הבעיות

איטום מאגרי מים ישמור על השטח שמסביב למאגר שלם ויבש.
האיטום שלנו יהיה יסודי ומקצועי כך שהוא יהיה עמיד לאורך שנים רבות
שירות תיקונים וחידושים לנזקי איטום של מאגרי מים ישנים
שימור מקורות המים במקום שבו הם נמצאים ללא חלחול לקרקע וללא ערבוב עם נוזלים אחרים.
כשאתם בוחרים בנו אתם חוסכים כפול: גם מקבלים את המחירים הכי טובים שיש וגם נמנעים מהוצאות נוספות בעתיד, כי האיטום שלנו חזק ואיתן.


איטום מאגרי מים

מאות לקוחות מדברים בעד עצמם

קשה מאוד למצוא חברה שמספקת אמינות ויושרה כמו נסיב חלבי בע"מ ומאות לקוחות מעידים מדוע אנו הבחירה מספר אחת גם בשבילכם. המלצות ומוניטין הם דברים שצועדים לפנינו ואת שמה של החברה בכל קצוות הארץ אותה הרווחנו ביושר אחרי עבודה קשה של מעל ל-50 שנה. באיטום גגות בצפון וכל סוגי האיטום והזיפות לקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים, תעשיינים, מוסדות ציבוריים, קבלנים והרשימה עוד ארוכה, עם כולם אנו עובדים ומספקים את השירות האמין והכי אישי שיש לכל לקוח ולקוח, גם הקבועים וגם החדשים.

על איכות החומרים אי אפשר להתפשר ואנו עובדים רק עם התקנים המחמירים ביותר שיש. אתם יכולים להיות רגועים כשאנחנו בסביבה, מעבר לעבודה הכי מקצועית שיש הכל אצלנו תמיד שקוף וגלוי מול הלקוחות. איטום מאגרי מים היא רק אחת מהפעולות שאנו מבצעים כאשר אינספור סיטואציות ותנאי שטח לא יכולים להתקיל את הניסיון שלנו.

פנו אלינו לטלפון 072-3228246 עוד היום ותיווכחו בעצמכם מהו איטום איכותי!