איטום גגות בחיפה

זקוקים לאיטום גגות בחיפה?

איך תבחרו חברה אמינה לאיטום גגות בחיפה בלי לבזבז זמן וכסף מיותרים

מחפשים קבלן איטום גגות בחיפה? כדאי לבחור בחברה מקצועית ומנוסה. תחום האיטום הוא אחד התחומים המשמעותיים והחשובים ביותר בכל מבנה ומבנה.

היות ומבנה נועד לספק לנו הגנה מלאה חשוב מאוד כי הוא אכן יענה על הצורך שנוכל לשהות בתוך המבנה. כמו כן, שנוכל לאחסן חפצים ותכולה ולהיות רגועים באשר לשלומם.
כדי שאכן כך יהיה חשוב מאוד כי המבנה יהיה אטום כיאות. וזה אומר שהוא לא יהיה חשוף לנזקים של רטיבות ומים. כולנו מייחלים לחורפים גשומים ולמשקים רבים, אך את המבנים עלינו להכין כיאות כדי שהגשמים העזים לא יצליחו לחלחל פנימה.

אילו חומרי איטום קיימים כיום בשוק?

 
  • יריעות ביטומניות – בשנים האחרונות חדרו היריעות הביטומניות לשימוש רב. יריעות אלו מיוצרות מחומר בשם ביטומן – חומר שנוצר בתהליך זיקוק של נפט. היריעות צפופות מאוד ומשכך הן לא מאפשרות לרטיבות לחדור לצד השני שלהן. ליריעות הללו יש תכונה נוספת והיא גמישות ויכולת עיבוד גבוהה. תכונה זו מאפשרת ליישם את היריעות בצורה הרצויה. אכן, השימוש ביריעות הביטומניות מביא לתוצאה מעולה. המבנה נעשה לאטום היטב, והאטימות הזו נשמרת לאורך זמן רב.
  • זיפות גגות – שיטה נוספות ומקובלת מאוד עבור איטום גגות בחיפה היא שיטת הזיפות. הזפת הינה חומר קשה אשר החימום גורם לה להיות צמיגית. תכונה זו גורמת לכך שהזפת מספקת למבנה אטימות מלאה. זו הסיבה שמסבירה מדוע גגות של מבנים רבים ברחבי הארץ אטומים בזפת.
  • בטקל – חומר זה מביא עמו בשורה לגגות המשופעים. שכן אחד האתגרים הגדולים שניצבים בפנינו לקראת עבודת איטום גגות בחיפה הוא שיפוע. מדובר על חומר שמורכב מתערובת של חומרים שונים. התוצאה היא חומר מוקצף אשר שישים אחוזים ממנו הוא בועות אוויר. היות שכך יש קוראים לחומר בטון מוקצף או בטון קל. הבטקל הינו חומר בידוד מעולה אשר משקלו נמוך מאוד, הוא אינו מאפשר חלחול מים ואף מספק בידוד אקוסטי. הוא משמש עבור איטום גגות, איטום קירות חיצוניים ועוד. יש לציין כי יש גם חסרון והוא שהחומר נסדק לאחר תקופה שימוש.
  • רשת אינטרגלס – אלמנט נוסף שיש לו נוכחות רבה בעולם הוא רשת אינטרגלס. מהי רשת אינטרגלס? הרשת עשויה מפיברגלס. אך בשונה ממנה רשת האינטרגלס עשויה מחוט אחד שמזכיר את חוט הדייגים המוכר לנו. כמובן שלא מדובר בחוט זה אלא בחוט עמיד וקשה הרבה יותר. את הרשת הזו פורשים על גגות בין שכבות האיטום השונות על מנת לחזק את האיטום שמתבצע.

לאיטום גגות בחיפה והצפון והצעת מחיר
פנו אלינו במספר 072-3228246 ונשמח לעמוד לשירותכם

מקצועיות של החברה

כדי להשיג את התוצאה הזו חשוב לאתר חברה מקצועית אשר עוסקת בתחום האיטום. המקצועיות של החברה מתבטאת בהצלחה שלה להשיג תוצאה מקסימלית אשר אכן משיגה את המטרה הרצויה של אפס חדירת נוזלים. כדי להשיג את המטרה הזו עושים בחברות המתמחות בתחום שימוש בחומרים מיוחדים כמו יריעות ביטומניות, זיפות ועוד. מלבד לחומרים אלו קיימים חומרי איטום נוספים ומוכרים פחות. לקראת כל עבודת איטום בוחרים את החומר המתאים שיספק את האיטום לפי תכונות המבנה וסוג הגג הקיים.

 

האחריות של החברה

 
נקודה נוספת ובעלת חשיבות רבה היא האחריות של החברה. חברה אחראית היא כזו שרואה מול עיניה את המבנה של הלקוח ואת שביעות הרצון שלו. היא חותרת לבצע את תהליך האיטום על הצד הטוב ביותר על מנת להשיג את התוצאה הרצויה. החברה עומדת מאחורי ולוקחת אחריות מלאה – כך שגם אם תתרחש תקלה או שתהייה נזילה יש ללקוח אל מי לפנות. והחברה באמינות ובאחריות תטפל בעניין ותוודא כי התקלה הוסדרה ומעתה ואילך המבנה יהיה יבש לחלוטין.

לאיטום גגות בחיפה והצפון והצעת מחיר
פנו אלינו במספר 072-3228246 ונשמח לעמוד לשירותכם