סיוד גגות בחיפה והצפון

 
 
מדוע מומלץ לסייד את הגג? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על סיוד ותחזוקת הגג שלכם:
נתחיל קודם כל ונסביר כי הפעולה הזו נקראת סיוד, בגלל שפעם נהוג היה לצבוע את המשטח של הגג באמצעות סיד לבן. המטרה של אותה פעולה נשארה זהה - לצבוע את הגג בצבע לבן, אבל היום כבר משתמשים בחומרים איכותיים ומתקדמים יותר
 
איטום גגות שטוחים זאת משימה למומחים, אנו בנסיב חלבי עם 50 שנות ניסיון מנוסים בכל עבודה ועם המון המלצות התקשרו אלינו למספר
072-3228246
 
 
איטום ובידוד גגות שטוחים
 
 
 
איטום גג שטוח
 
 
 
איטום גגות שטוחים
 
 
 
 
לצביעת הגג בלבן יש שני תפקידים מרכזיים, ובדרך כלל מבצעים אותה על גג שעבר זיפות, לזפת יש צבע שחור שסופג אליו את קרינת השמש ומתחמם מאוד. כתוצאה מכך יכולים להיגרם נזקים לזפת עצמה כמו פיצוצים בשכבות שלה. ברגע שהמעטפת נפגעת זה אומר שמים יכולים לחלחל פנימה לתוך הגג ולתוך המבנה עצמו. הצבע הלבן שמורחים על הזפת למעשה מצמצם מאוד את החשיפה לקרינה ולחום של השמש, וכך מגן על האיטום למשך שנים ארוכות יותר.
 
עוד סיבה חשובה לא פחות, היא כדי לסייע לשמור על הטמפרטורה בתוך הבית. ברגע שהגג סופג כל כך הרבה חום מהשמש, הוא פולט אותו פנימה לתוך הבית ומעלה מאוד את הטמפרטורה בפנים. זה אומר שאנחנו צריכים להשקיע הרבה יותר כדי לקרר את הבית, להפעיל את המזגן ליותר שעות וגם לשלם הרבה יותר בחשבון החשמל. בעזרת פתרון פשוט של סיוד גגות בחיפה והצפון אפשר להפחית באופן דרמטי את ההשפעה של השמש.
 
 
 

באילו חומרים משתמשים היום?

 
כאמור אפשר להשתמש בסיד גם היום, כדי לצבוע את הגג בלבן. אבל יש היום חומרים איכותיים ומתקדמים יותר, שמבוססים על דבקים ופולימרים. אנחנו ממליצים על החומרים האלו כדי להגיע לעבודה האיכותית ביותר, שתחזיק כמה שיותר זמן.
 

מהי הדרך הטובה ביותר לסייד את הגג?

 
 
 
סיוד גגות היא פעולה שאפשר לבצע לבד, אבל אנחנו ממליצים בחום לפנות אל אנשי המקצוע. הסיבה היא שכך תקבלו עבודה איכותית, עם החומרים המתאימים. כאשר אנחנו מעניקים לכם תוצאה איכותית, אתם יכולים להיות עם ראש שקט למשך הרבה שנים, בלי לדאוג לחדירה של מי גשמים שיגרמו לנזקים שונים.
 

מדוע לבחור בנו?

 
נסיב חלבי הוא עסק שהוקם כבר בשנת 1966, ומאז ועד היום צברנו ניסיון עשיר בתחום של זיפות וסיוד גגות, וכמובן שימוש בפתרונות איטום נוספים. כאשר אנחנו מגיעים לעשות את העבודה, אנחנו קודם כל סוקרים את השטח ומבררים מהן הבעיות במקום. אחרי שהבנו מהם האתגרים, אנחנו יכולים לבחור את שיטת העבודה ואת החומרים הכי מתאימים לביצוע המשימה. אנו מבצעים סיוד גגות בחיפה והצפון, וגם באזורים נוספים בארץ. לפני שנתחיל בעבודה נסביר לכם בדיוק מה אנחנו מתכננים לעשות ולמה. אם אתם זקוקים גם לתחזוקה מעמיקה יותר של איטום המבנה, כמובן שנשמח לעמוד לשירותכם ולהציע שירות מקצועי ואיכותי.
 
 
 
 
 
 
 
פנו אלינו לטלפון 072-3228246, אנחנו מחכים לשמוע מכם כדי שהחורף הבא יעבור בצורה הכי יבשה ובטוחה שיש!