איטום גגות שטוחים

 
 
צריכים לאטום את הגג ולא מוצאים את החברה המתאימה? לא מצליחים לקבל את האמינות המספקת כדי לשים את מבטחכם ואת עמידות הגג בחורף באוטמים שנראים חובבניים? זה בדיוק הזמן להתקשר אלינו לנסיב חלבי בע"מ כדי שנספק לכם בדיוק את מה שאתם צריכים! איטום גגות שטוחים זו המשימה הכי טובה בשבילנו במגוון שיטות מהמתקדמות ביותר שיש.
 
איטום גגות שטוחים זאת משימה למומחים, אנו בנסיב חלבי עם 50 שנות ניסיון מנוסים בכל עבודה ועם המון המלצות התקשרו אלינו למספר
072-3228246
 
 
איטום ובידוד גגות שטוחים
 
 
 
איטום גג שטוח
 
 
 
איטום גגות שטוחים
 
 
 
 

הדרכים לאטום את הגג עוברות אצל נסיב חלבי בע"מ

 
 
 
  • איטום על ידי יריעות ביטומניות שמולחמות בצורה יסודית עם כל ההכנות הנדרשות
  • הכנת הגג לזיפות גגות כולל זיפות איכותי וסיוד גגות לאחר מכן
  • איטום גגות שטוחים וקלים שצריכים יחס מיוחד בשימוש בפוליאוריטן, יריעות PVC ועוד
  • תיקון וחידוש איטום הכוללים עבודות טיוח ואיטום בהזרקה
  • איטום בהתזה כולל איטום בסנפלינג במידת הצורך
 

חומרים תקניים בלבד באיכות הגבוהה ביותר

 
 
איטום גגות שטוחים זו לא משימה לכל אחד ולמרות שהיא נראית פשוטה, צריך ידע וניסיון כדי להתמודד עם המשימה על הצד הטוב ביותר. יריעות ביטומניות איכותיות ביותר ועבודה מקדימה שתוודא שהגג שלכם נקי ויבש לקראת האיטום שיהיה שם בשבילכם לאורך שנים, זו משימה שגרתית בעבורנו. כל התקנים הנדרשים וכל הפרטים הכי קטנים ברזולוציות הגבוהות ביותר הם ברירת המחדל כשאתם מתקשרים אלינו ובוחרים בנו לעוד עבודת איטום מוצלחת.
 
 
 
 
IMG_177032
 
 
 
 
 
 
 

מוניטין שנבנה בזכות המקצועיות והשירות

 
כשאתם מזמינים בעל מקצוע אל ביתכם אתם מצפים לקבל ממנו שירות אדיב שיהלום את המחיר שאתם משלמים. כשאתם בוחרים בנו אתם יכולים להיות רגועים ששירות כזה לא ראיתם בשום מקום אחר. המוניטין הרחב שלנו שנבנה בזכות השירות הכי אישי וחם שיכול להיות הם אלו שגרמו לכל לקוח חדש שהצטרף למשפחתנו להישאר כלקוח קבוע מה שגרם לחברה שלנו משנת 1966 לגדול ולהיות החברה המובילה בארץ.
 
 
 
 
 

הניסיון מדבר בעד עצמו

 
כשאתם מבררים פרטים על חברה מסוימת כדי להיות בטוחים שהבחירה שלכם היא לא טעות, אתם צריכים להתרשם מהניסיון שלה וממגוון הלקוחות שיכולים להמליץ עליה כיוון שהם קיבלו שירות טוב. זו בדיוק הסיבה מדוע אתם יכולים להיות רגועים שאנחנו בנסים חלבי בע"מ תמיד נהיה הבחירה הכי טובה בשבילכם. אנחנו פועלים בתחום האיטום שנם רבות כדי שעוד לקוח ועוד לקוח יבינו שוב ושוב מה שנות הניסיון הרבות יכולות לספק להם במגוון רחב של מתארים, מאיטום גגות שטוחים ועד גגות משופעים, איטום גגות רעפים, איטום גגות קלים ועוד.
 
לקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים, לקוחות ממגזר התעשייתי, מוסדות ציבוריים, חברות וארגונים, קבלנים והרשימה עוד ארוכה, כל אלו זכו לשירות שלנו, גם אתם יכולים להצטרף למעגל ההצלחה שכבר מעל ל-50 שנה מראה מי המקצוענים שיתנו לכם שקט ושלווה.
 
 
 
 
 
 
 
פנו אלינו לטלפון 072-3228246, אנחנו מחכים לשמוע מכם כדי שהחורף הבא יעבור בצורה הכי יבשה ובטוחה שיש!