איטום גגות מרוצפים

 
 
רוצים לאטום את הגג אך לא מבינים איך אפשר לבצע זאת עם המרצפות? חוששים מתסריטי האימה ששמעתם מקבלנים שונים שסיפרו לכם שצריך לפרק את כל המרצפות בפעולה שתיקח זמן רב? מתחילים לחשוש לעתיד הכיס שלכם כשמבינים שהעלויות לא יהיו נוחות בעליל? רואים בבירור שעוד לא התקשרתם אלינו, כי אנחנו בנסים חלבי בע"מ כאן כדי לפתור את כל הבעיות. איטום גגות מרוצפים היא רק עוד אחת מהפעולות השגרתיות שאנו מבצעים כבר מעל 50 שנים למגוון הלקוחות המרוצים שלנו.
 
לפרטים נוספים ולהצעת מחיר לאיטום גגות מרוצפים התקשרו אלינו למספר
072-3228246
 

איטום גגות מרוצפים ביעילות בלתי נתפשת

 
  • כשהמקצוענים שלנו יגיעו אל גג ביתכם ויבדקו מה בדיוק אפשר לבצע ואיך זה ייתכן, אתם תתפעלו לגלות עד כמה מקצועי השירות שאתם מקבלים. מה שמיוחד בנו ומבדיל אותנו מחברות אחרות זה שאנחנו לא מאמינים בעבודה זולה ומשתלמת אלא בעבודה שמאזנת בין רצונות הלקוח למה שהוא באמת צריך, בין הנוחות שלו מבחינה כלכלית לבין האיכויות שהוא מבקש.
  • כמו כן, אתם יכולים לדעת שאתם בידיים טובות ותרגישו זאת לאורך כל שלבי האיטום מההתחלה ועד הסוף כי אנחנו משתפים אתכם בהכול. אנחנו מאמינים שהלקוח צריך להבין בשפה פשוטה מה הן האפשרויות כדי שיקבל החלטה נבונה יותר. איטום גגות מרוצפים היא משימה שמצריכה תשומת לב ודיוק רב, כאשר אי אפשר לפספס באף פרט, וזו הסיבה מדוע אנחנו נהיה הבחירה המושלמת בשבילכם.
 

איטום גגות מרוצפים ללא הרמת הריצוף

 
אנחנו כאן כדי לשמוע מה אתם צריכים ומה אתם רוצים ולספק לכם את הטוב ביותר, וזה אומר לשמוע מה יהיה נוח לכם באותה עת או מבחינת המצב בגג. כך למשל גגות מרוצפים יכולים להיאטם על ידי פוליאוריטן ללא הרמת הריצוף, כאשר אין שום צורך לפרק ולו מרצפה קטנה אחת. אם תחליטו בפתרון לטווח הארוך, דבר שנשקול ביחד אתכם, נוכל לפרק את המרצפות ולהתקין יריעות ביטומניות תוך ימים ספורים כדי שאתם תחזרו לשגרה כמה שיותר מהר באין מפריע. איטום עמיד לאורך שנים זה מובן מאליו מבחינתנו וגם אתם תשמחו לגלות זאת בעצמכם
 

לדעת לבחור נכון גם לגג המרוצף

 
לגג המרוצף שלכם מגיע יותר ואנחנו כאן כדי לספק לו את זה. איטום גגות מרוצפים היא אינה פעולה פשוטה והיא נראית פשוטה רק כשהאוטמים הכי טובים במדינה, אלו שפועלים אצלנו, מבצעים את הפעולה הזו כבר משנת 1966 עם ידע ושיטות שעברו בניסיון ולמדו לאורך השנים כיצד לייעל את השירות ומהי איכות שירות כמו שבאמת כל אחד מכם צריך לקבל.
 
אתם יכולים להיות רגועים שהגג המרוצף שלכם לא יטריד אתכם והמרצפות יישארו אחידות ויבשות גם בחלקים התחתונים שנסתרים מהעין. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום לטלפון 072-3228246 כדי שתהיו מרוצים כמו הלקוחות הרבים שלנו שיצרו את המוניטין הרחב שקיבלנו. מחכים לשמוע מכם עוד היום, לאיטום הכי טוב שיש!
 
 
 
איטום גגות מרוצפים
 
איטום גג מרוצף