איטום בהזרקה

 
 
זקוקים לעבודת איטום? רוצים להבטיח שהיא תבוצע בצורה הטובה ביותר שניתן? ובכן, בתחום של איטום בהזרקה צפון הארץ מכיל את אחד מאנשי המקצוע הבכירים והמיומנים ביותר בתחום עם ניסיון של למעלה מ 50 שנה עם עשרות פרוייקטים גם המורכבים ביותר, השתלמויות קבועות בחו"ל על מנת להביא את כל החידושים שיש בעולם בתחום אליכם, עובדים אך ורק מנוסים ומקצועיים במיוחד, שירותי זמין ומהיר לאורך כל היום
 
לפרטים נוספים על איטום בהתזה והצעות מחיר התקשרו אלינו למספר 072-3228246 ונשמח לעמוד לשירותכם
 
 
איטום בהזרקה באיצטדיון
 
 
 
איטום בהזרקה בצפון
 
 
 
איטום בהזרקה
 
 
 
 

על שירותינו בתחום האיטום בהזרקה בצפון – עבור כל צורך

 
  • איטום שלילי – איטום שלילי הוא מושג מקצועי שנועד לתאר מצב שבו ישנה שכבת איטום קיימת וחיצונית, שלא ניתן להגיע אליה מצדו החיצוני של המבנה. במצב זה, האיטום יתבצע מתוך המבנה כלפי חוץ, ולמעשה יגרום ללחץ שלילי על המים המנסים להיכנס לתשתיות המבנה – ומכאן נובע השם איטום שלילי. עבודת איטום שלילי בהזרקה היא אחת העבודות הנחוצות ביותר בתחום זה, והדבר רלוונטי במרחבים שונים אליהם אין גישה חיצונית לאחר בניית המבנה, כמו לדוגמה מרתפים. איטום מרתפים בהזרקה הוא למעשה אחת השיטות היחידות לבצע איטום ותיקון יעיל של איטום במרתפים לאחר בנייתם, וטכניקת האיטום השלילי בהזרקה מסייעת לנו לעשות כן.
 
  • איטום חיצוני – ישנם גם מצבים בהם נשתמש בטכניקה של הזרקה עבור איטום חיצוני, וגישה מבחוץ לשכבת איטום קיימת. כאן, המצב יתרחש באחד משני מצבים עיקריים. מצב ראשון הוא איטום של קירות חיצוניים של מאגרי מים ובריכות, שלא ניתן לרוקן ולאטום מבפנים, ולכן מבצעים הזרקה חיצונית שמתקנת ומחזקת את שכבת האיטום. המצב השני הוא במרחבים אליהם יש גישה בעייתית לאיטום ויש צורך בתיקון נקודתי – כמו לדוגמה בקומות גבוהות של בניינים רבי קומות. בכל מקרה, יש לוודא שהעבודה מתבצעת בצורה המקצועית ביותר על ידי אנשי מקצוע מיומנים שעושים שימוש בחומרי איטום ובחומרי הזרקה ברמה הגבוהה ביותר.
 
 

איטום בהזרקה מבצעים בצורה המקצועית ביותר עם נסיב חלבי

 
 
מחפשים איטום בהזרקה בחיפה ובכל הארץ? נסיב חלבי יספק לכם את השירות המקצועי ביותר בתחום. פנו אלינו ונגיע לפתרון האיטום המתאים ביותר והרלוונטי ביותר לצרכים שלכם. אנחנו עובדים רק עם החומרים האיכותיים ביותר, ועם אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר, בכדי להבטיח לכם מרחב אטום לאורך זמן.